, ,

Kuti per bizhuterite – Multi Layer Storage Box


1,600L

KUTI PER BIZHUTERITE – MULTI LAYER STORAGE BOX

Organizator bizhuterish me kapak dhe shume rafte, me dizajn komod,  lehtë për te vendosur bizhuterite ose për t’i nxjerrë ato.

Kuti ruajtjeje multifunksionale per gjerdan, rrathë, unaza, vathë, çelësa, monedha dhe më shumë.

Kurseni hapësirë dhe mbajeni shtëpinë tuaj të pastër dhe të rregullt me kete organizues bizhuterish.

Kutia e bizhuterive eshte gjithashtu një dhuratë e shkëlqyer për vajzat dhe zonjat, për ditëlindje, diplomime, ditën e nënës, ditën e Shën Valentinit, përvjetorin, apo cdo feste tjeter.

Bërë nga materiali ABS, jo toksik dhe rezistent.

kuti organizuese bli online ibuy al

Karakteristika

Kuti për ruajtjen e bizhuterive

Ngjyra: jeshile, e bardhë, rozë

Materiali: plastikë

Madhësia: 12x13cm

Stili: modern dhe i thjeshtë

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Kuti per bizhuterite - Multi Layer Storage Box Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat