,

Kuti Sterilizuese Universale – UV Sterilization Box

Te ndryshme

  • Sterilizues dhe aromatizues.
  • Bërë nga plastike me cilësi të lartë.
  • Përdor dritën UV për të sterilizuar.
  •  Operon me vetem me një prekje.
  • Multifunksionale.

1,500L

KUTI STERILIZUESE UV

Mbani sendet e vogla te pastera dhe pa mikrobe ndërsa jeni në lëvizje me kutinë portabël të sterilizimit UV.

Duke përdorur dy drita UV, kjo kuti është krijuar për të shkatërruar deri në 99.9% të mikrobeve brenda pesë minutave duke përdorur rrezet UVC.

Kutia është e palosshme për rritjen e transportueshmërisë dhe e aftë për të mbajtur një larmi sendesh kompakte.

KUTI STERILIZIMI UV UNIVERSALE

Ju mund të dezinfektoni telefonat inteligjentë me madhësi ekrani deri në 6,5 “, maska ​​për fytyrën, mjete makijazhi, furça dhëmbësh, bizhuteri, orë dore dhe çdo send tjetër me të cilin mund të bini në kontakt rregullisht.

Pajisja mund të furnizohet me lehtësi përmes një hyrjeje USB Type-C.

Lidheni atë në një kompjuter, power bank etj.

Për të dezinfektuar artikujt tuaj, thjesht vendosini brenda ne kuti dhe shtypni butonin.

Butonat e progresit të dezinfektimit, janë 25%, 50%, 75% dhe 100%.

Kutia permban aromatizues i cili ju jep mundësinë e mbushjes së dhomës me një aromë të këndshme gjatë procesit qe kutia perben sterilizimin.

Thjesht shtoni disa pika të një parfumi ose vaj esencial në sfungjerin e aromës dhe shtypni butonin e aromës.

SPECIFIKATmultifuction mobile phone online iBuy al

Kuti sterilizuese.

Universale.

Shkatërron deri në 99.9% të baktereve në 3 minuta.

Madhësia kompakte dhe e lehtë.

E sigurt edhe miqeosre per mjedisin.

Me portë hyrëse Type-C.

Me rreze ultraviolet UVC-LED.

Per telefonat me madhesi ekrani 6.5 inch.

Ngjyre e bardhe.


Porosit Online ne iBuy.al – Transport ne te gjithe Shqiperine.

SKU: 2011131 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Te ndryshme

color

E bardhe

LLoji

sterilizues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat