,

Kuti ushqimi elektrike Metalike – Electric Lunch Box Bli Online


  • Fuqia: 40 Watt
  • Tensioni: 220Volt
  • Frekuenca e vleresuar: 50 Hz
  • Kapaku ne Lunch Box: Celik inoks i cilesise se larte
  • Permasa: 235 x 110 x 175 mm
  • Koha e ngrohjes: 20-30 minuta

1,800L

Kuti ushqimi elektrike Metalike – Electric Lunch Box Bli Online

Kuti ushqimi elektrike Metalike – Electric Lunch Box Bli Online

Material jo toksik, i mban ushqimet e shendetshme. Perbehet nga celik inoksi i cilesise se larte dhe qe nuk ndryshket

E merrni kudo me vete, per shkak te permasave kompakte dhe praktike

E merrni ushqimin e shendetshem ne pune, ne zyre, i coni ushqimin pacienteve ne spital, per vakte ushqimore ne shkolle etj

Dimensionet 235 x 110 x 175 mm te Electric Lunch Box iu lejojne te merrni me vete sasine e ushqimit qe keni nevoje, per tu ndjere te ngopur dhe te ushqyer shendetshem

Ngroh ushqimin dhe i jep atij nxehtesine qe ju deshironi. Koha e nevojshme e ngrohjes varet temperatura e ushqimit dhe temperatura e jashtm. Mesatarisht ushqimi ngrohet 20-30 minuta.

KUJDES!

1.Kutia elektrike nuk fiket automatikisht kur ushqimi ngrohet, kete e beni ju ne menyre manuale

2. Per shkak te funksionimit te saj me energji elektrike, kjo paisje nuk eshte rezistente ndaj ujit, tregohuni te kujdesshem te mos e rrezoni, kur merrni me vete supe ose ushqime te tjera ne mase te lengshme

KESHILLA

1.Kanali i avullit duhet të jetë i hapur kur nxehet, pasi presioni i avullit do të çojë në deformim të produktit. 2. Mos e dezinfektoni në sterilizues të temperaturës së lartë.
3. Mos e vendosni në mikrovalë dhe frigorifer.
4. Për të mos dëmtuar pjesët e përbërësit te kesaj Lunch Box, mos e vendosni pajisjen në ujë për tu pastruar.

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Kuti ushqimi-elektrike-metalike Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Kuti ushqimi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat