,

Kuti Ushqimi – Lunch Box QQ Produkt Online


Praktike

E shendetshme

Kursen kohe

Nuk ze vend ne kuzhine

Kapaciteti: 800 ml

Cilesi e garantuar

1,200L

Kuti Ushqimi – Lunch Box QQ Produkt Online

Kuti Ushqimi | Lunch Box

Kuti ushqimi praktike dhe inkurajuese per nje vakt te shendetshem. Femijet tuaj do e e marrin me deshire te madhe kete kuti per te mbajtur ushqimin e tyre te pergatitur ne shtepi. Kjo per arsye te dizajnit tereheqes dhe komfortit qe ajo ofron.
Ruajtja e ushqimeve te fresketa gjate transporti dhe kujdesi per mos perzierjen e tyre i japin kesaj kutie avantazh dhe bejne diferencen nga kutite e zakonshme.
Mund te mbaj ushqimin tuaj te shijshem dhe te fresket sikur te sapo jete pergatitur. Merrni vitamina dhe ushqehuni ne menyre te shendetshme pavarsisht kohes se gjate qe ju jeni jashte shtepise.

Cilesimet Kryesore | Tas Ushqimi | Lunch Box

 • E ndertuar nga materiale ekologjike, jo toksike
 • E mban ushqimin e ngrohte deri ne 12 ore
 • Kapaciteti i ushqimit qe mund te mbaje: 800ml
 • Material celik inoks i nje cilesie te larte
 • Nuk ndryshket
 • E merrni kudo me vete
 • Praktike dhe e lehte
 • Ideale per mbajtjen e ushqimit te femijeve
 • Eshte ideale per femije dhe per te rritur.
 • Ushqim i fresket dhe me vlera ushqyese.
 • Eshte rezistente ndaj nxehtesise, te ftohtit.

Produkte te ndryshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

SKU: L-lunch box-QQ Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Ene Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat