,

L8 Mini Audio – Boks me Wireless dhe Bluetooth


1,500L

L8 MINI AUDIO – BOKS ME WIRELESS DHE BLUETOOTH

Efekti i basit riprodhon qartë dhe paster zërin, me tingullin dhe kualitetin me te mire.

Përveç mbështetjes së lidhjeve wireless Bluetooth, BS-113 gjithashtu mbështet karta USB / F dhe hyrje audio AVIII për të përmbushur nevojat e grupeve të ndryshme.

Eshte i pajisur me nje rrip te cilin mund ta vendosni diku, apo ta merrni me vete kudo te jeni.

Specifika

Lloji i ndërfaqes: USB

Kapaciteti i baterisë: 1200mA

Diapazoni i përgjigjes së frekuencës: 100Hz-20KHz

Raporti i sinjalit ndaj zhurmës:> 75dB

Furnizimi me energji elektrike, bateri litiumi

Dy altoparlante te integruar

Distanca efektive: 10 metra

Materiali plastike

Formati i mbështetjes: Karta TF

Permasa: 20.5cm x 8.5cm x 5cm

Ngjyra: e bardhë, blu, e zezë, e kuqe dhe jeshile.

Pesha: 600g

Sistem Bluetooth: 4.2


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: mini-boks-L8 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat