,

Laps per ekrane me touch Earldom

earldom

1,100L

LAPS PER EKRANE ME TOUCH EARLDOM

Laps nga Earldom me super performance.

Eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri pajisjesh.

Me madhesi kompakte, mund ta vendosni lehtesisht ne canten e shpines per ta marre kudo.

Lapsi perdor teknologjine me prekje kapacitive te pajtueshme me te gjitha llojet e ekraneve nga telefonat inteligjente, tabletet deri tek ekranet me prekje te laptopit per perdorim te lehte.

Specifikat :

-Per ekrane te pajisjeve me touch

-Earldom Touch Pen ET – P1

-Marka: Earldom

-Materiali i majes: silicon


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300086 Kategori: ,
brands

earldom

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat