, , , ,

Laps xhel per zbardhjen e dhembeve – Dazzling White Online


LAPS ME XHEL PER ZBARDHJEN E DHEMBEVE

SPECIFIKAT

I ben dhembet 4 nuanca me te bardha

Rezultate ne nje kohe te shkurter pas perdorimit

Produkt amerikan

Zhduk te gjitha njollat ​​e çajit, kafes, Coca-Coles, veres se kuqe dhe ushqimit me ngjyre

Menyra me e thjeshte dhe ekonomike per zbardhjen e dhembeve ne shtepi

I testuar

900L

Laps xhel per zbardhjen e dhembeve – Dazzling White Online

Laps xhel per zbardhjen e dhembeve – Dazzling White Online

 • Lapsi profesional lejon nje aplikim te holle te xhelit per zbardhjen
 • Efekt i fuqishem zbardhues
 • Eleminon dhe zhduk te gjitha njollat ​​e çajit, kafes, Coca-Coles, veres se kuqe, ushqimit me ngjyre, apo zakoneve te tjera qe zverdhin dhembet
 • Permasa e tij prej lapsi, e bejne efikas dhe te lehte per ta marre kudo me vete edhe ne udhetime
 • Prodhuar ne SHBA
 • Dhembet tuaj do te duken 4 nuanca me te bardhe
 • Jep rezultate ne nje kohe te shkurter, dhembet tuaj do jene shume here me te bardhe qe ne fillimet e perdorimit te ketij lapsi
 • Menyra me e thjeshte dhe ekonomike per zbardhjen e dhembeve ne shtepi

Perdorimi:

 • Aplikojeni xhelin ne dhembet e pastruar dhe mos konsumoni asgje per 60 minuta pas aplikimit
 • Shpelani gojen me uje 
 • Keshillohet te perdoret disa here ne dite
SKU: M-laps xhel per zbardhjen e dhembeve Kategori: , , , ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Zbardhues per dhembet

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat