, ,

Laser jeshil jd 303

Te ndryshme

Laser jd 303

Me gjatesi deri ne 100mw

Vjen me bateri te rikarikueshme

Praktike mund te tranasportohet lehtesisht

 

1,990L

LASER JESHIL JD 303

Laser jeshil jd 303 me nje gjatesi deri ne 100 mv te cilen mund ta rregulloni sipas deshires tuaj.

I pershtatshem per kamping , udhetime , shetitje ne erresire , per te luajtur dhe trajnuar kafshet etj.

Praktik dhe me cilesi te larte , teper argetues per te gjithe.

Kompatibel , me madhesi te vogel , mund ta merni kudo me vete , ideal per tu mbajtur ne cante ose ne xhepin tuaj.

Teper i lehte ne perdorim , mjafton te mbani te shtypur butonon e ndezjes ne momentet kur deshironi ta perdorni dhe me pas ta leshoni dhe lazeri fiket automatikisht.

Vjen me bateri te rikarikueshme , mund ta merni me vete ne udhetimet tuaja.

Me nje dizajn elegant , praktik dhe te lehte.

Specifika

  • Laser jd 303
  • Fuqia e lazerit : Deri ne 100mW
  • Gjatesia e vales : 532nm
  • Ngjyra : Lazer jeshil
  • Tensioni i punes:  3.7V
  • Rryma e punes :  2800-3800A
  • Bateria : 18650 Li-lon
  • Madhesia: 162 x 20 m

    Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online11

 

 

SKU: Laser-jeshil-jd-303 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat