Leaf Soap Box – Mbajtes sapuni dhe sfungjeri


  • Prej ABS + Silikoni.
  • Shume lehte e levizshme.
  • Sherben si dekorim.
  • Mban sapunin edhe sfungjerin.
  • E papershkrueshme nga uji.

590L990L

LEAF SOAP BOX-MBAJTES SAPUNI DHE SFUNGJERI

Mbajtesja prej plastike e sapuni edhe sfungjerit eshte nje paisje shume ideale per tualetin dhe kuzhinen e shtepise suaj.

Pervec mbajtjes se tyre ajo ka nje dizajn shume luksoz edhe elegant qe e bene eshte perfekte si nje aksesor dekorimi.

Ka forme te atille ne idene e gjethes e cila sherben edhe per te zbrasur ujin qe grumbullohet nga afrsia me lavamanin.

Mbajtesja ka nje baze puthitese shume te forte.

Gjithashu ajo eshte shume e lehte per t’u pastruar mjafton ta beni ate thjesht me uje te bollshem .

mbajtese plastike per sapunin iBuy al

SPECIFIKAT

Materiali perbere prej ABS dhe Silikoni.

Gjendet ne ngjyre bezhe.

Mban sapunin edhe sfungjerin.

Ideal per tualetin edhe kuzhinen.

Rezistente ndaj gervishtjeve.

Permasat e mbajteses : 12cm x 11.5cm x 9cm.

Nuk ze hapesire.

Sherben edhe si dekor fale dizajnit elegant qe ka.

E mban sapunin te thate.

Bli online ne vetem ne iBuy.al | Qendra me e madhe tregtare ne Shqiperi!

SKU: Leaf Soap Box Kategori:
Pesha0.4 g/kg
color

Bezhe

LLoji

mbajtese sapuni

Sasia

1 COPE, 2 COPE

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat