Leagoo ALFA 8 – Smartphone Best Price Shitje Online

Leagoo

SPECIFIKAT

Brandi:Leagoo

Modeli:Alfa 8

CPU:Quad Core, 1.3GHz 32-bit processor

Kamera:5MP

Smartphone me  Selfie:2MP

RAM:1GB

ROM:8GB

Ekrani:4.0inch

Dimensionet: 154.6 x 77 x 8.9 mm

Bateria:1600mAh

Sistemi Operativ:LEAGOO OS 1.1 based on Android Lollipop

 

5,800L

Leagoo ALFA 8 – Smartphone Best Price Shitje Online

Leagoo ALFA 8 – Smartphone Best Price Shitje Online

Trup i rrumbullakosur i pershtatshem per doren tuaj

Dizajn inovativ dhe modern, terheq vemendje qe me shikimin e pare

Komod per tu perdorur dhe terheqes per syrin

Suporton 2 karta SIM –  Mos mbani dy telefona njekohesisht duke u kujdesur ti keni prane jush sa here levizni. Leagoo ALFA 8 mundeson kontaktet e punes dhe ato personale ne nje SmartPhone te vetem

Ekran 4inch ju mundeson te futeni ne brendesi te miliona ngjyrave dhe te humbisni ne nje bote me afer reales dhe natyrales

Shtresa transparente e qendrueshme mbron ekranin nga gervishtjet duke siguruar ndriçim me te gjate

Bateri  me kapacitet te fuqishem e cila siguron performance te larte dhe nuk lejon qe te nderprisni argetimin Leagoo Alfa8, mund te qendroje deri ne 375 ore pa u fikur, sepse teknologjia e kursimit perdor rruge te ndryshme te optimizimit te energjise

SKU: GI-LEAGOO-ALFA8 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Leagoo

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat