Leagoo M9 16GB ROM 2GB RAM – SmartPhones Online

Leagoo

SPECIFIKAT

Brandi: Leagoo

Modeli: M9

Dimensionet: 71.2mm x 148.0mm x 9.5mm

Pesha: 153gr

Ekrani:5.5 inch

CPU: Quad-Core 1.3GHz ARM Cortex-A7

RAM: 2GB

ROM: 16GB

Leagoo M9 me Sistem Operativ: Leagoo OS 3.0 Lite (Android 7.0 Nougat)

Kamera: 8+2MP

Selfie: 5+2MP

SIM: Dual Sim

Bateria: 2850 mAh

1 vit GARANCI

8,900L

Leagoo M9 16GB ROM 2GB RAM – SmartPhones Online

Leagoo M9 16GB ROM 2GB RAM – SmartPhones Online

Ekran 5.5 Inch iu mundeson te futeni ne brendesi te miliona ngjyrave dhe te humbisni ne nje bote me afer reales dhe natyrales

Shtrese transparente e qendrueshme qe mbron ekranin nga gervishtjet duke siguruar ndriçim me te gjate

Suporton 2 karta SIM –  Mos mbani dy telefona njekohesisht duke u kujdesur ti keni prane jush sa here levizni. Leagoo M9 mundeson kontaktet e punes dhe ato personale ne nje SmartPhone te vetem

Kamera kap imazhe te hollesishme me vizion te qarte dhe plot ngjyra Selfie 5+2MP ( Dual Camera)

Bateri  me kapacitet te fuqishem e cila siguron performance te larte dhe nuk lejon qe te nderprisni argetimin Leagoo M9, mund te qendroje deri ne 375 ore pa u fikur, sepse teknologjia e kursimit perdor rruge te ndryshme te optimizimit te energjise

Cmim ekonomik dhe i arsyeshem per cilesine e produktit

SKU: GI-LEAGOO-M9 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Leagoo

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat