Leagoo Z3C Black – SmartPhone Best Price Bli Online

Leagoo

LEAGOO Z3C

Brandi: Leagoo

Modeli: Z3C

Sistemi Operativ: Android 6.0

Ekrani: 4.5 Inch

Rezolucioni i ekranit: 854 x 480 Pixel

Memoria: RAM: 512MB – ROM: 8 GB

E pajisur me sensorin e gravitetit

Suporton: Bluetooth, WiFi dhe GPS

Frekuenca:

2G: GSM 850/900/1800 / 1900MHz
3G: WCDMA 900 / 2100MHz

Dimesionet: 133.3 x 66.7 x 8.9 mm

Pesha: 110 g

Kapaciteti i baterise: 1600 mAh

Kohezgjatja e baterise: 170 ore

Me 2 Kamera:

Kamera e përparme: 2.0MegaPixel

Kamera e pasme: 5.0MegaPixel me drite flash

I pajisur me: 3G, Alarm, Bluetooth, Browser, Calculator, Calendar, GPS, MP3, MP4, People,Wi-Fi

5,900L

Leagoo Z3C Black – SmartPhone Best Price Bli Online

Leagoo Z3C Black – SmartPhone Best Price Bli Online

Trup i rrumbullakosur i pershtatshem per doren tuaj

Dizajn inovativ dhe modern, terheq vemendje qe me shikimin e pare

Komod per tu perdorur dhe terheqes per syrin

Suporton 2 karta SIM –  Mos mbani dy telefona njekohesisht duke u kujdesur ti keni prane jush sa here levizni. Leagoo Z3C  mundeson kontaktet e punes dhe ato personale ne nje SmartPhone te vetem

Specifikat:

Brandi: Leagoo

Modeli: Z3C

Sistemi Operativ: Android 6.0

Ekrani: 4.5 Inch

Rezolucioni i ekranit: 854 x 480 Pixel

Memoria: RAM: 512MB – ROM: 8 GB

E pajisur me sensorin e gravitetit

Suporton: Bluetooth, WiFi dhe GPS

Frekuenca:

2G: GSM 850/900/1800 / 1900MHz
3G: WCDMA 900 / 2100MHz

Me 2 Kamera:

Kamera e përparme: 2.0MegaPixel

Kamera e pasme: 5.0MegaPixel me drite flash

I pajisur me: 3G, Alarm, Bluetooth, Browser, Calculator, Calendar, GPS, MP3, MP4, People,Wi-Fi

Dimesionet: 133.3 x 66.7 x 8.9 mm

Pesha: 110 g

Kapaciteti i baterise: 1600 mAh

Kohezgjatja e baterise: 170 ore

SKU: H-LEAGOO-Z3C Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Leagoo

color

Black

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat