Leagoo Z5 Black – Smartphone 8 GB ROM Online Shop

Leagoo

LEAGOO Z5 

Specifikat

Modeli: Z5
Dimensionet: 143,8 mm x 71,8 mm x 9.8 mm
Pesha: 147gr
Ekrani:5.0inch
CPU:  ARM Cortex A7
RAM: 1GB
ROM: 8GB
Sistem Operativ: Android 6.0 Marshmallow
Kamera: 5MP
Dual Sim
Bateria: 2300mAh

6,400L

Leagoo Z5 Black – Smartphone 8 GB ROM Online Shop

Leagoo Z5 Black – Smartphone 8 GB ROM Online Shop

Sistem operativ: Android 6.0 Marshmallow

Dimensionet e Leagoo Z5 jane 71.8 mm x 143.8 mm x 8.9 mm dhe nje peshe prej 147 g. Struktura eshte e perbere nga njen nderthurje e shume elementeve me plastike.

Ekrani i Z5 perdor nje panel te teknologjise LCD TFT per te shfaqur fotot, videot apo lojrat. Ky lloj ekrani ju ofron nje rezolucion prej 480 x 854px (LowRes) per nje madhesi  5 inch qe suporton opsione si : Capacitive dhe Multi-Touch

Leagoo Z5 eshte nga smartphone me te lire ne treg por ndertimi i tij ju lejon te kryeni te gjitha punet e kerkuara dhe te nevojshme. Ka te integruar nje Procesor Spreadtrum SC7731G dhe nje ARM Cortex-A7 Quad-Core i gradur ne 1.3 GHz shpejtesi

Ka te  instaluar karten grafike ARM Mali-400 MP2 

Ju lejon te perdorni 2 karta SIM te ndryshme dhe te dyja funksionale ne te njejten kohe. Kontaktet e punes dhe personale mund ti keni ne nje smartphone te vetem

Shtresa transparente e qendrueshme mbron ekranin nga gervishtjet duke siguruar ndriçim me te gjate

Ndricimi i tij pershtatet sipas nevojave tuaja. Ndricim automatik ose e ndryshoni ne menyre manuale ne varesi te ambientit ku jeni

Bateri super e fuqishme, Leagoo Z5, mund te qendroje per nje kohe te gjate ndezur

SKU: H-LEAGOO-Z5 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Leagoo

color

Black

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat