,

Lecke pastrimi per ambjentet tuaja ne shitje online


  • Gjatesia e shkopit eshte 130cm
  • Pllaka pastruese perbehet nga fibra teper cilesore
  • Permasat e pllakes pastruese jane 38x12cm.
  • Struktura eshte e perbere prej plastikes edhe materialit celik-inox
  • Heq papastertite menjehere

1,990L

LECKE PASTRIMI 

Lecke pastrimi per te hequr gjithe papastertite e dyshemeve te ndryshme. Me nje cilesi te larte e nje qendrueshmeri ne perdorimin e saj ku me kete lecke ambienti juaj do te jete rrezellites.

PASTRUES PER SHTEPINE TUAJ

Nje pajisje e domosdoshme ne shtepine tone per te cilin duhet te shpenzojm dhe te marrim nje produkt cilesore eshte lecka e pastrimit.  Kjo pajisje eshte e nevojshme se duhet qe ambientet qe ne kalojme pjesen me te madhe te kohes te jene te pasterta.

Keto lecka jane shume praktike dhe te lehta per tu menaxhuar, dyshemeja e ambientit tuaj do te shkelqej nga pastertia.

Nuk eshte me e nevojshme qe te perdorni kove ose duart tuaj per shtrydhjen e leckes qe gjendet ne uje. Te pajisura me dy ane ku njera ane keni mundesi ta keni te paster e ndersa anen tjeter te ndotur.

E projektuar per te pastruar siperfaqe te ndryshme si pllaka, dysheme, etj

Lecka arrin te rrotullohet deri ne 360 grande per te realizuar procesin e saj te larjes.

SPECIFIKATswitch clean pastrues dysheme bli online iBuy.al

  • Gjatesia e shkopit eshte 130cm
  • Pllaka pastruese perbehet nga fibra teper cilesore
  • Permasat e pllakes pastruese: 38x12cm
  • Struktura eshte e perbere prej plastikes edhe materialit celik-inox
  • Pastrohet shume lehte me uje te bollshem

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: switch clean Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Lecke pastrimi

color

Blue

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat