,

Lenovo A530 Mobile Phone Battery – High Quality Online


Brandi: Lenovo

Modeli: A530

Materiali: Plastike e qendrueshme

Kapaciteti: 1500 mAh

Lloji i baterise: Li-ion

Voltazhi/tensioni: 3.7 V

1,090L

Lenovo A530 Mobile Phone Battery – High Quality Online

Lenovo A530 Mobile Phone Battery – High Quality Online

  • Dizenjuar per telefonat e markes Lenovo A530
  • Me microchip te integruar se brendshmi, i cili garanton jetegjatesine e baterise dhe parandalon mbingarkimin
  • Zgjedhja me e mire per te zevendesuar baterine e vjeteruar dhe te demtuar
  • Me sistem mbrojte dhe sigurie IC
  • Mund ta perdorni edhe si bateri rezerve ne mometin qe ajo ekzistuese eshte shkarkuar
  • Rezistente ndaj konsumit dhe jetegjate
SKU: bateri-lenovo-A530 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat