,

Lente per Kameren e Telefonit 12X – Universal Lens Online


I pershtatet telefonit tuaj ne menyre perfekte dhe zmadhon imazhin ne 12 here

Shkrepni foto te pastra, te qarta dhe me cilesi DSLR

Kthen cdo smartphone ne aparat fotografik profesional

Ideale per realizimin e fotove nga distanca

Lente ideale per ngjarje sportive, koncerte, udhetime dhe festa familjare

1,900L

Lente per Kameren e Telefonit 12X – Universal Lens Online

Lente per Kameren e Telefonit 12X – Universal Lens Online

Realizoni fotot qe keni enderruar, me cilesi, pasterti dhe rezolucion te larte te figures thjesht duke e vendosur lenten ne formen e unazes ne SmartPhone-in tuaj

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: M-lente per kameren e telefonit-12X Kategori: ,
LLoji

Lente

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat