, ,

Leter Murale per femije – Bli Online


490L

LETER MURALE PER FEMIJE – BLI ONLINE 

Leter murale per femije me efekt 3D, me figura te animuara.

Pamje terheqese per vogelushet, qe do zbukuroje ambientin e dhomes se gjumit.

Leter rezistente ekologjike, pa erë jo-toksike, e përshtatshme për hapësirën e sigurt të familjes në shtëpi.

Mbulon pjeset e mureve me lageshtire, te plasaritura apo te vizatuara nga femijet.

Dizajn i thjeshtë vetë-ngjitës.

E papërshkueshme nga uji dhe shume rezistente ndaj gervishtjeve apo goditjeve.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: leter-murale-per-femije Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat