, ,

Leve kontrolli per telefonin AK 66 – Pubg Mobile Controller

Te ndryshme

  • Kontrollues lojerash.
  • Perdoret nga te gjithe.
  • Mund te merret kudo me vete.
  • Ju afteson ne lojerat elektronike.
  • Fiksohet shume mire ne celularin tuaj.

1,200L

LEVE KONTROLLI AK 66

Leve kontrolli AK 66 eshte shume fleksibel, e sakte, komode edhe e lehte per t’u kontrolluar.

Ajo ju ndihmon qe te perfeksioni aftesite tuaja ne lojrat elektronike edhe te jeni nje profesionist i vertet i tyre.

Me kete leve ju do te mundni ta shfrytezoni celularin tuaj sa me shume.

PUBG MOBILE CONTROLLER AK 66

Leva ka nje dizajn ergonomik shume te forte dhe te qendrueshem.

Ajo eshte projektuar për telefonat inteligjentë IOS / Android.

Ekrani i celulareve qe ajo te pershtatet duhet te kete gjatesine 70-95 mm.

Edhe nese celulari juaj eshte i veshur me kllef mbrojtes kjo leve e pranon edhe perseri me te ju mund te luani me telefonin tuaj.

Levat e zakonshme nuk e pranojne celularin me kllef, gje kjo qe e bene me te lehte gervishtjen apo demtimet e celularit tuaj.

Kjo paisje nuk e gervisht apo e demton celularin tuaj.

Kete leve kontrolli ju mund ta perdorni me lehtesi edhe kur jeni duke levizur pa asnje lloj problemi.

Ajo pershtatet mjaft mire me doren tuaj dhe eshte kunder rreshqitjes.

pung mobile phone android ak66 iBuy al

SPECIFIKAT

Leve kontrolli per celularin.

Ideal per te luajtur.

Ngjyra: E zezë

Materiali: Plastikë

Madhësia: rreth 155 * 120 * 42 mm.

Numri i Modelit: AK66.

Porta hyrese: USB.

 

 

 

Bli Online vetem ne iBuy.al | Aty ku cilesia justifikon cmimin

SKU: Pubg-Mobile-Controller-AK-66 Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
color

Black

LLoji

Leve Kontrolli

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat