Leve Kontrolli me bluetooth Gen Game S6 | Online

Gen Game

2,500L

Leve Kontrolli  Gen Game S6 | Bluetooth

Leve Kontrolli  Gen Game S6 | Bluetooth

Cilesimet Kryesore | 
 
Lidhje e qendrueshme me bluetooth.
Dizajn ergonometrik me materiale cilesore dhe jetegjate.
Bateri e brendshme e rikarikueshme, ju mundeson perdorim pa shkeputje deri ne 8 ore.
Suporton telefona me madhesi deri ne 6 inch.
Specifikimet  | 
Marka | Gen Game
Modeli | S6
Bateria | 400mah
Eshte e pershtatshme per cdo pajisje me modalitetin bluetooth, celular, tablet apo PC.
SKU: leve-kontrolli-per-playstation-gen-game Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Gen Game

LLoji

Leve Kontrolli

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat