, , ,

Shampo nga Bishti i Kalit – Amina Horse N’ Tail Shampoo Online


  • Ndihmon ne rritjen e shpejte dhe te shendetshme te flokeve shëndetshme
  • Nxit daljen e flokut të ri
  • Ndihmon në trashje e flokeve duke i bere ata voluminoze
  • Forcon rrenjen
  • 100% Natyral dhe pa efekte anesore
  • Perdorimi: Aplikoni shampon ne floke dhe masazhoni koken per rreth 2-3 minuta. Shpelani floket me uje te bollshem dhe thajini me peshqir, shmangni perdorimin e thareses

1,950L

Shampo nga Bishti i Kalit – Amina Horse N’ Tail Shampoo Online

Shampo nga Bishti i Kalit – Amina Horse N’ Tail Shampoo Online

Shampo e ndertuar nga ekstrakte te bishtit te kalit, per floke te shendetshem dhe te bukur

Horse N’ Tail e ndertuar nga nje formule inovative, me veprim sinergjik vjen me 4 funksione: Rrit floket, i jep atyre volum, forcon rrenjen dhe iu rikthen shkelqimin e humbur

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Shampo nga Bishti i Kalit - Amina Horse N' Tail Kategori: , , ,
LLoji

Shampo Flokesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat