,

Leve kontrolli Pubg W10 – Mobile game Controller


800L

LEVE KONTROLLI PUBG W10 – MOBILE GAME CONTROLLER

Leve e bërë nga material me cilësi të lartë, dizajn ergonomik, shumë rezistent.

Fleksibel, saktësi dhe komoditet, i lehtë për tu kontrolluar. Kompakt dhe i lëvizshëm.

Material cilesor qe nuk dëmton  telefonin tuaj dhe parandalon rrëshqitjen.

I përshtatshëm për modele telefonash 6,5 inç ose më poshtë.

Ndertuar me material plastike cilesore ABS.

I pajtueshëm me IOS dhe Telefonat Android.

Ndërtuar me mbështetëse të rregullueshme.

E përputhshme për lojëra mobile: PUBG mobile / Rules of Survival (ROS) / Garena Free Fire etj.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: mobile-game-controller Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat