,

Leve per telefonin gjate lojrave | Portable game grip k21


  • Modeli leves: K21.
  • Ideale per cdo smartphone.
  • Rrotullohet deri ne 90 gradë.
  • Materiali i paisjes: ABS +
  • Madhësia : 127 * 115 * 75mm.

1,900L

PORTABLE GAME GRIP K21-LEVE PR TELEFONIN

Material elastik i perbere prej plastikes shume cilesore.

Perputhet mjaft mire me cdo telefon celular.

Nuk krijon gervishtje apo demtime ne ekranin e celualrit tuaj.

Ju vjen ne ndihme te luani me komditet te plote edhe te beheni nje zoterues mjat i mire i lojrave ku me kete paisje do t’i luani me nje super saktesi.

Nuk ka nevoje te lidhet me energji elektrike apo me internet qe ajo te funksionoje mjafton te vendosni celularin tuaj mbi te.

LEVE KONTROLLUESE PER TELEFONIN GJATE LOJRAVE

Modeli: K21.portable game grip k21 bli online iBuy al

Universale.

Rrotullohet deri ne kendin 90 gradë .

Gjendet ne ngjyre te zeze.

Materiali i produktit eshte prej pastike ABS +.

Madhesia e ekranit celular: 4.7-6.5 inç.

Madhësia e produktit: 127 mm* 115 mm* 75mm.

Nuk krijon gervishtje apo demtime ne celular.

Shume praktik edhe fleksibel gjate perdorimit.

Bli Online ne iBuy-al | Bli Mire dhe Lire.

SKU: Portable game grip k21 Kategori: ,
color

Black

LLoji

kontrollues loje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat