,

LG K7 Genuine Battery – Versioni me i mire ne shitje


1,490L

LG K7 Genuine Battery

LG K7 Genuine Battery – Versioni me i mire ne shitje

  • Rimbushet shpejt dhe konsumohet ngadale
  • Rezistente ndaj ndryshkut, konsumit dhe mbinxehjes
  • 100% Origjinale
  • E mbrojtur nga qarku i shkurter, mbinxehja, mbikarikimi dhe luhatjet e tensionit
  • Luani, degjoni muzike ose flisni gjate ne telefon pa u shqetesuar per konsumimin e baterise
  • Zevendesimi me i mire per baterine tuaj origjinale nese ajo eshte demtuar ose vjeteruar
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Certefikimet: CE dhe RoHS
  • Kapaciteti: 2125 mAh
  • Tensioni: 3.8V
SKU: bateri-LG-K7 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat