,

LG KP 500 Battery Replacement – New Standard Li-Ion


Brandi:LG

Dizenjuar per LG KP 500

Kapaciteti: 900 mAh

Tensioni: 3.7 V

Lloji i baterise: Li-Ion

590L

LG KP 500 Battery

LG KP 500 Battery Replacement – New Standard Li-Ion

  • Ideale per te gjithe personat qe e kane telefonin pjese te rendesishme te punes se tyre
  • Kohezgjatje maksimale
  • Bordi PCM siguron mbrojtje nga mbingarkesa, shkarkimi, qarku i shkurter
  • Zgjedhja me e mire per te nderruar ose zevendesuar baterine ekzistuese te telefonit tuaj
  • Material ekologjik dhe cilesor
  • Sinkronizohet ne menyre perfekte me telefonin
  • E qendrueshme dhe rezistente
SKU: bateri-LG-KP500 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat