, ,

Lightning USB Cable Baseus Antila Series | Fishe Karikimi

Baseus

1,190L

Lightning USB Cable Baseus Antila Series

Lightning USB Cable Baseus Antila Series | Fishe Karikimi

Cilesimet Kryesore | 
Marka : Baseus
Modeli : Antila Series
Dalje : 2.4A Fast Charger
Gjatesia : 1m
Materiali : Aliazh Zinku & Poliester
Pershtatet me pajisjet me porte lightning
I sigurte per perdorim dhe me mbrojtje nga mbinxehja.
Mund te perdoret per karikim dhe transferim te dhenash.
SKU: Lightning-USB-Cable-Baseus-Antila-Series  Kategori: , ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Baseus

LLoji

Fisha

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat