,

Llambe dekoruese me elektricitet – Plasma Lamp Light

Te ndryshme

1,500L

LLAMBE DEKORUESE ME ELEKTRICITET

Llambe dekoruese me elektricitet per dekorin e dhomes tuaj te ndenjies, gjumit apo edhe makines.

Kur topi i energjise elektrike preket me dore, drita behet me e ndritshme rreth gishtit dhe harku i krijuar leviz pergjate prekjes se dores.

Thjesht vendosni gishtat ne siperfaqen e xhamit dhe shikoni se si bulonat me ngjyra te drites shkelqyese ndjekin cdo levizje tuajen.

Funksionon me fishe Usb per karikim.


 Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: p-234567 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Llambe dekorative

brands

Te ndryshme

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat