,

Llambe tavoline me drite LED Remax RT E190

Remax

1,900L

LLAMBE TAVOLINE ME DRITE LED REMAX

Llambe tavoline me forme dhe dizajn unik e pershtatshme per ambiente shtepie apo zyre.

Pajisur me teknologjine e mbrojtjes se syve nga ekspozimi i drites se krijuar nga llamba. Keshtu, syte nuk do  te ndiejne shkelqimin verbues dhe do te marrin driten e duhur.

Ka tre menyra te ndricimit te nivelit te drites qe mund t’i vendosni sipas nevojes.

Specifika

  • Input: DC5V/500MA
  • Output: ≤1.5W
  •  Temperatura e drites: 6000K
  • Bateria: 1200mAh
  • Kursim energjie
  • Nivele te shumta ndricimi

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: I-72121273 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Remax

color

White

LLoji

Llamp

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat