, ,

Llampa Ekonomike LED- Decorative Lamps Bli Online


  • Ndricojne ambientin brenda ose jashte shtepise
  • Perdoren si aksesor dekori ne festa,ditelindje
  • Me ngjyra
  • 4 cope
  • Me ndricim te fuqishem LED
  • Multifunksionale

1,490 L

Llampa LED Ekonomike – Handy Lux Colors  Online

Llampa LED Ekonomike – Handy Lux Colors  Online

Ideale per te ndricuar dhe dekoruar shtepine tuaj, duke i dhene asaj nje atmosfere magjike

Ekonomike, nuk kane nevoje per prize elektrike sepse funksionojne me bateri

Mund ti merrni kudo me vete, jane te lehta, nuk thyhen dhe nuk percjellin nxehtesi

Aksesori ideal i festave, party-ve dhe ditelindjeve qe organizoni ne shtepi apo restorante

Mund ti merrni me vete ne bodrume me erresire, dhe te perdoren edhe si elektrike dore

Mund te perdoren edhe si drite nate per ndricimin e dhomes se gjumit te femijeve

Te pershtatshme per ndricim ne ditet kur nuk keni energji elektrike

Rezistente ndaj ujit dhe sperkatjeve

Paketimi permban 4 drita me litar me ngjyra te ndryshme

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Llampa LED Ekonomike-Decorative Lamps Kategori: , ,
Pesha 0.2 kg
LLoji

Llamp

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat