Llampa LED kunder insekteve – Flying Insects Elektra Killer Online


  • Me dy funksione:
  • Llampe ndricmi dhe vrasesh insektesh dhe mushkonjash
  • Mund te qendroje ne kembe psh mbi tryeze ose mnd ta varni diku
  • Instalohet ne ambiente te jashtme ose te brendshme
  • Me material ABS dhe motor zjarrdurues, eshte e sigurt nga mbinxehja
  • Rezistente ndaj ujit

1,890L

Llampa LED kunder insekteve – Flying Insects Elektra Killer Online

Llampa LED kunder insekteve – Flying Insects Elektra Killer Llamp Online

Largoni dhe zhdukni insektet dhe mushkonjat e bezdisshme nga ambienti juaj familjar

E projektuar si drite ultraviolet ajo josh insektet dhe vret insektet duke ofruar nje mjedis te paster

Mund te vendoset ne ambiente te brendshme, por edhe te jashtme sidomos ne ditet e nxehta te veres

Miqesor me mjedisin, nuk ka perberje kimike dhe toksike te demshme per shendetin e njerezve

I papershkueshem dhe rezistent ndaj ujit, mund te instalohet edhe jashte ne kushte te keqija atmosferike ne shi

Porosit Online ne iBuy.al | Llamp kunder insekteve

SKU: Llampe LED kunder insekteve-Elektra Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Llampe kunder Insekteve

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat