,

Llampa me drite LED – Studio Glow Beauty Light

As Seen on TV

  • Ndriçim natyral.
  • Dizajn pa kabëll.
  • Llambe me ndricim te ftohte.
  • Perfekte per perdorimin ne shtepi.
  • Kompakt dhe i lëvizshëm.
  • Bateria: 4 bateri AA.
  • Material: plastikë dhe metal.
  • Madhësia : 33 * 19 * 9cm.

1,190L

LLAMPA STUDIO GLOW

Llampa Studio Glow Beauty Light me nje ndricim profesional njesoj si studiot profesionale te make up-it.

Mjafton ta ngjisni driten ne pasqyren e nevojshme edhe ndricimi do te jete i menjehershem.

Me kete drite ju do te shihni ne menyre te imtesishme cdo detaj qe deshironi ta mbuloni ne fytyren tuaj apo edhe ne floket tuaj.

LLAMBA ME DRITE LED PER MAKE UP

Me llampat te cilat kane nje shkelqim fantastik fale dritave LED.

Ajo perbehet nga 4 llampa te cilat kane nje ndricim shume natyral dhe keshtu ju do ta aplikoni make up-in tuaj ne menyre te persorur.

Instalimi i saj ne pasqyre eshte shume i thjeshte.

Llampa ju jep mundesine qe ta merrni kudo me vete dhe kudo qe ju shkoni make up juaj do te duket super profesional.studio glow beauty light bli online ne iBuy al

SPECIFIKAT

Llampe per ndricim ne pasqyren tuaj.

Ideaur per perdorim profesional edhe vetjak.

Fal ndricim natyral.

Punon me kater bateri te tipit AA.

Drita jep ndricim natyral/

Funksionon pa kabull.

Portable.

Aktive deri ne 50,000 ore pune.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne iBuy.al

SKU: G-021 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

As Seen on TV

color

E bardhe

LLoji

Llamp

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat