,

Llampe USB per insektet – USB Led Lamp Dyqan Online


  • Drite UV
  • Me karikim
  • Zhduk te gjitha insektet
  • Jo toksike

2,490L

Llampe USB per insektet – USB Led Lamp Dyqan Online

Llampe USB per insektet – USB Insects  Trap Led Lamp Dyqan Online

Eleminon dhe zhduk insektet, mushkonjta nga ambineti juaj familjar

Nuk permban kimikate dhe perberes te tjere toksike te demshem per shendetin e njerezve dhe kafsheve shtepiake

Mbushet me energji permes portes USB

I dizenjuar me driten UV kjo llampe josh dhe zhduk mizat, mushkonjat, fluturat e nates dhe insektet e tjera fluturuese (drita ultra-violet ka rezultuar si drita qe josh me shume te gjitha llojet e insekteve)

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: llampe USB per insektet-USB lamp Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Llampe kunder Insekteve

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat