,

Tostier Fuego KJ-212 Grill Pan – Paisje Kuzhine Online


  • Fuqia:750W
  • Tensioni: 220-230V
  • Materiali i pllakes se brendshme: Qeramike
  • Me rregullator te temperatures
  •  Buton per ndezje dhe fikje
  • Ngjyra: E zeze +Silver (inoks)

3,490L

Tostier Fuego KJ-212 Grill Pan – Paisje Kuzhine Online

Tostier Fuego KJ-212 Grill Pan – Paisje Kuzhine Online

Ideal per pergatitjen e tosteve te shijshem, shpejt, te holle ose te trashe sipas deshires

Thekni buken pa e djegur dhe shijoni aromen e mbrekullueshme te bukes se ngrohte

Nuk ze vend ne kuzhine apo zyre, nderkohe mund ta merrni kudo me vete ne udhetime

Me kontroll automatik te temperatures

Pllake qe nuk ngjit

Pastrohet lehte dhe pa mundim nga yndyra

Ne opsionin 180 grade, mund te pergatisni edhe burgers, bifteke dhe ushqime te tjera

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Tostier Fuego-KJ212 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Tostier

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat