,

Llamp me USB kunder Mushkonjave -Insects Light

Te ndryshme

2,490L

LLAMP ME USB KUNDER MUSHKONJAVE

Llamp me USB kunder mushkonjave

 • Llampe e vogel dhe e levizshme, e cila merr shume pak hapesire dhe mund te transportohet lehtesisht nga nje hapesire ne tjetren.
 • Sensor inteligjent i drites.
 • Drite e bute e cila punon ne heshtje dhe pa zhurme.
 • Konsum i ulet i energjise.
 • Material ABS mjedisor, i sigurte dhe i qendrueshem.
 • Drite LED 360-400nm mund te terheq lehtesisht mushkonjat ose insektet e tjera.
 • Tensioni i ulet eshte kursim i energjise dhe i sigurte per t’u perdorur.
 • Fikje automatike ne agim dhe ne muzg.
 • Siguron nje mjedis qe heshtur gjumiper te siguruar nje fjetje sa me te mire.
 • E lehte per t’u pastruar.
 • Nuk ka permbajtje kimikatesh, jo toksike dhe as rrezatim apo arome te pakendshme.
SKU: llampe-kunder-mushkonjave Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Llamp

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat