,

Llampe dekorative me drite LED – Cotton ball lamp

Tie Yong

  • Llambe dekorative.
  • Multifunksionale.
  • Me ndricim super te forte.
  • Perdoret per dekor edhe ndricim te ambientit.
  • Mund ta varni ne hapesira te ndryshme.
  • Komandohet shume lehte.
  • Nuk sjell asnje problem me syte.

990L

LLAMPE DEKORATIVE ME DRITE LED- COTTON BALL LAMP

Llambe dekoruese e cila mund te perdoret per raste te vecanta,sic jane festat e ndryshme qe ju mund te organizoni por edhe sigurisht ne perditshmerine tuaj.

Llamben mund ta vendosni ne cdo cep te shtepise suaj ku ju deshironi te keni nje ndricim pak me special se pjesa tjeter.

Ajo eshte e perbere me drita LED edhe ka nje dizajn shume te vecante qe e bene te dallohet menjehere.

Ajo eshte me se e pershtatshme ne te gjithe shtepine, kopshtin, zyren apo cdo vendqendrimi tjeter qe ju mund te kini.

LLAMPE ME DRITE LED PER DEKOR DHE NDRICIM

Llampa ne strukturen e sja ka nje grep i cili ju mundeson te varni llambat kudo qe deshironi.

Ajo eshte e mbeshtjelle me fije pambuku , e cila i shton akoma edhe me shume bukurine edhe behet teper terheqese.

Duke terhequr litarin butesisht litarin e varur ne llambe, ajo do te fiket dhe ndizet nepermjet kesaj terheqjeje.

Bateria qe perdoret per kete llambe eshte 3X7.

Ndricimi i saj eshte i njejte ne te gjithe siperfaqen ku ajo bie.

Nuk eshte aspak e demshme per syte tuaj.

I fal ambientit tuaj nje atmosfere me te ngrohte edhe me familjare.

Mund te organizoni ditelindje, festa nga me te ndryshme nen ndricimin e kesaj llambe pa pasur nevoje te harxhoni pafund para per dekorimin e nje ambienti pasi mund ta beni edhe vet ne menyre perfekte.llampe dekorative me drite led blerje online iBuy al

SPECIFIKAT

Burimi i dritës  se kesaj llambe eshte : 10 LED.

Gjatësia e litarit te saj : 100cm

Diametri llambes : 10cm

Tekstili i materialit: Plastike edhe Pambuk.

Lloji i baterive qe perdore : 3xAAA (Nuk Përfshihet).

Madhesia e Paketimit: Gjatësia 21cm x Gjerësia 11cm x Lartësia 11cm.

Pesha e llambes : 0,13 kg.


Shitje Online | Bli Sigurte vetem ne iBuy.al!

SKU: i2010078 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Tie Yong

color

Blue, Green, Red, Yellow

LLoji

Llambe dekorative

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat