Llampe e rikarikueshme solare emergjente – Bli Online

Te ndryshme

  • Llampe er raste emergjente.
  • Karikohet ne menyre automatike.
  • Ndryshon nivelet e saj te ndricimit.
  • Lehteost e instalueshme.
  • Drite te bardhe.

1,200L

LLAMPE EMERGJENTE SOLARE 

Llampe solare e ideuar per raste emergjente e pershtatshme per ambinte te jashtme dhe te brendshme.

Ajo funksionon me energjine e diellit prej te cilit karikohet ne menyre automatike.

Shkelqimi isaj eshte teper i forte por jo i demshem per syte.

LLAMPE E RIKARIKUESHME SOLARE PER RASTE EMERGJENTEllampe solar led high light iBuy al

Llampa instalohet shume lehte, madje ajo ka nje kapese metalike e cila ju ndihmon qe ta varni ku deshironi.

Kjo llampe perbehet nga nivele ndricimi te ndryshme qe ju mund t’i menazhoni sipas deshires.

Ajo arrin te fale ndrcimin perfekte per 6 deri ne 10 ore ne dite.

Struktura e saj eshte prej plastike ABS.

Dimesionet e llampes jane : 14 X 9,5 cm.

Ideale per shtepine apo per oborrin e saj.

Patrohet lehtesisht nga pluhurat.

Porosit Online ne iBuy-al | Bli Mire dhe Lire.

SKU: Llampe emergjente Kategori:
Pesha0.1 g/kg
color

E bardhe

LLoji

Llamp

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat