, ,

Llampe Led AL 360 – Me Telekomande


  • Drite rrethore Led.
  • Per video dhe selfie.
  • Punon me telekomande.
  • Material plastike cilesore.

8,900L

LLAMPE LED  AL 360 – ME TELEKOMANDE

Dritë e bute me tre ngjyra.

Mbështetëse per telefonin tuaj celular qe rrotullohet 360 °

Transmetimi afatgjatë i drejtpërdrejtë do te kete ndricimin e duhur.

Lëkura juaj do te duket me e ndritshme dhe do te dale ne pah fale tre niveleve te ndricimit.

Kontroll me ane te  telekomandës, duke cuar ne një epokë të re të transmetimit direkt.

Fale efektit të dritave te llampes do përmirësoni  shkëlqimin e tonit të lëkurës ne videot tuaja.

Ka 120 llamba te vogla te bera me materiale me cilësi të lartë transmetuese, te shperndara rreth llambes Led.

Komanda punon me ane te wireless cka e ben me te thjeshte selfiet apo videot tuaja.

Dizenjuar me nje trashesi ultra te holle dhe model elegant, ngjyra te gjalla ne video dhe selfiet tuaja, gjithashtu nje kohe me e gjate pune.drite led per selfie blerje online ibuy al

Llamba është e përshtatshme për selfie dhe transmetim të drejtpërdrejtë të videos etj.

Ka funksionet e ndricimit te plote, te fytyres, syve dhe theksimin e tipareve.

Fotografi juaj  profesional i  udhëtimit.

Nëse ju pëlqen të këndoni dhe dëshironi që më shumë njerëz të dëgjojnë , ky set i videove te drejtperdrejta është perfekt për ju.

Karakteristika:

Drite rrethore Led per video dhe selfie.

Punon me telekomande.

Material plastike cilesore.

Fuqia: 36W.

Tensioni: 100V – 240V.

Tre opsione ndricimi sipas preferences.

Ju bën të dukeni më bukur dhe mund ta përdorni për të bërë selfie apo video kudo.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat