,

Llampe me arome – Aroma Difuzor Lamp Produkt Online


  • Hidhni brenda llampes aromen tuaj te preferuar dhe vendoseni ate ne prize
  • Pas pak sekondash do te ndjeni aromen ne ambient dhe do te ndiheni komode dhe te relaksuar
  • E pajisur me nje drite LED me 7-ngjyra te ndryshme qe ndryshojne automatikisht ose ju mund te zgjidhni duke fiksuar vetem njeren nga ngjyrat te cilat gjate nates do krijojne nje atmosfere magjike
  • Dizanj Modern – aksesor ideal per dhomen e gjumit
  • Fiket automatikisht ne momentin qe lengu i esences ose parfumit brenda saj, perfundon
  • Furnizohet me energji permes portes USB

1,490L

Llampe me arome – Aroma Difuzor Lamp Produkt Online

Llampe me arome – Aroma Difuzor Lamp Produkt Online

Krijoni nje atmosfere magjike me aromen tuaj te preferuar dhe driten qe ju deshironi me Aroma Difuzor Lamp

Relaksohuni dhe clodhuni nen atmosferen qetesuese qe llampa ofron, komforti i saj mbeshtetet nga aftesia qe ajo ka per te  gjeneruar avuj uji dhe per te ruajtur nivelin e duhur te lageshtires ne ajer, duke i dhene lehtesim ne frymemarrje femijeve dhe te rritureve

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Llampe me arome - Aroma Difuzor Lamp Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Llamp

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat