,

Llampe Muri me Sensor – Wall Lamp with Light Motion Sensor


  • 6  drita LED +20 drita COB LED
  • Materiali: Plastika ABS
  • Pesha: 214g
  • Drita: E bardhe
  • Dimensionet: 180 x 100 x 55 mm
  • Fuqia: 5W
  • Rezistente ndaj kushteve te keqija atmosferike
  • Bateri Li-Ion me rimbushje permes rrezeve te diellit
  • E perfshire edhe USB per karikim shtese ( sipas deshires)

 

1,990L

LLAMPE MURI ME SENSOR SH-802

Drite Muri me Sensor – Wall Lamp with Light Motion Sensor

Ndriconi ambientin e jashtem te shtepise ne erresire dhe jepini vetes siguri maksimale. Llampa e montuar ne mur siguron ndricim te fuqishem. E vecanta e saj qendron tek siguria qe ajo garaton. E integruar me sesor, drita e bardhe ndizet automatikisht ne erresire sapo detekon levizjen me te vogel jashte dhe ne zonen perreth shtepise suaj.

Ajo karikohet permes rrezeve dhe energjise diellore gjate dites, per te dhuruar nje performance te shkelqyer ndricimi dhe siguri ne erresiren e mbremjes. Sapo bie erresira, drita ndizet automatikisht.

6 dritat LED ndizen automatikisht, sapo sensori automatik detekton levizjen. Ndersa 20 dritat COB me super shkelqim, ndizen per 25-30 sekonda.

SKU: llampe muri-me sensor-SH802 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Llamp

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat