,

Llampe per make up – Beauty Bright LED Light Online


KARAKTERISTIKA

  • E njejte me shkelqimin natyral te diellit
  • Nivel ndricimi sipas deshires
  • 2 llastika thithese qe fiksojne driten ne vendet ku ju deshironi
  • Me kabllo te gjate, per tu lifdhur lehtesisht me prizat elektrike ne cdo ambient ku ju jeni komode
  • Dizanj i bute i aluminit, rezistent ndaj konsumit dhe coptimit

 

 

 

 

1,390L

Llampe ndricuese per make-up – Beauty Bright LED Light Online

Llampe ndricuese per make-up – Beauty Bright LED Light Online

Kjo llampe make-up -i ka te njejten fuqi ndricuese si drita natyrore e diellit. Ekspertet e make-up-it pohojne se rrezet e diellit jane ndricimi ideal per nje meke-up te persosur

LED Light eshte e dizenjuar me mbi 60 llampa te vogla, te cilat i afrojne ndricimit natyral te diellit me shume se cdo lloj drite tjeter

Konturimi i fytyres, tonalitetet e pudres, linjat e toneve te syve, konturimi i mollzave, do te jene afer dores se nje profesionisti

E pershtashme per te gjitha hapesirat ku ju realizoni makiazhin tuaj: tualet, dhome e gjumi, ekspozite tutorial per make-up etj

E paisur me 2 llastika thithese qe fiksojne driten ne vendet ku ju deshironi, duke parandaluar rreshqitjen dhe rritur sigurine

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Llampe ndricuese per make-up-Beauty Bright LED Light Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Llamp

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat