,

Llampe per Make Up Ndricuese – Glow Beauty Light Online


Karakteristika

  • Teknologji Quad LED Light
  • Dizajnuar pa kabell, me pateri dhe portative
  • Instalohet lehtesisht brenda pak sekondash
  • 4 llamba të qendrueshme qe zgjasin deri ne 50,000 ore pune
  • 4 Bateri AA

1,190L

Llampe per Make Up Ndricuese – Glow Beauty Light Online

Llampe per Make Up Ndricuese – Glow Beauty LED Light Llamp Online

Ndricim perfekt per te kuruar pamjen tuaj ne detaje

Mbuloni shenjat dhe aknet ne fytyre, pastroni qimet dhe pushin si dhe konturoni fytyren si nga dora e nje profesionisti

Beauty Light ka te njejten fuqi ndricuese si drita natyrore e diellit. Ekspertet e make-up-it pohojne se rrezet e diellit jane ndricimi ideal per nje meke-up te persosur

Me 4 mini llampa bashkangjitur njera-tjetres, Beauty Light ofron shkelqim natyral dhe eshte teper praktike per tu vendosur ne cdo pasqyre

Pa kabell, me bateri

E merrni kudo me vete

Porosit Online ne iBuy.al | LED Llamp

SKU: Llampe per Make-Up Ndricuese-Glow Beauty Light Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Llamp

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat