,

Llampe Sigurie LED – Atomic Beam Sunblast LED Lights


1,490L

Llampe Sigurie LED – As Seen On TV

Llampe Sigurie LED – Atomic Beam Sunblast LED Lights

  • Atomic Beam Sunblast LED eshte nje drite me super ndricim dhe mbi te gjitha shume ekonomike. Bateria e saj e brendshme, Lithium-Ion karikohet permes energjise diellore nga rrezja atomike gjate dites dhe nricon fuqishem ne erresiren e nates.
  • Ndricon te gjithe ambienti jashte shtepise suaj gjate nates. Fale kendit te gjere te rrezes, Atomic Beam Sunblast LED Lights, mbulon nje zone te madhe te baneses suaj. Ideal per tu instaluar mbi dyer, garazhe etj
  • Integruar me sensorin e levizjen 120 shkallesh. Fale ketij sensori drita e jashtme e sigurise ndizet sa here qe dikush i afrohet baneses suaj. Sensori detekton dhe zbulon levizjen nga 25 metra larg.
  • Instalohet dhe montohet shume lehte. Nuk kerkon as tela dhe as pince. Ajo eshte e pajisur me nje ngjites industrial shume te forte qe vendoset ne cdo siperfaqe gur, llac, dru, mur anesor etj
  • Bateria e saj e brendshme karikohet permes energjise diellore edhe ne ditet me re
  • Rezistente ndaj kushteve te keqija atmosferike
SKU: llampe sigurie-LED-as seen on tv Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat