,

Llastik per mbrojtjen e kycit te kembes


1,500L

LLASTIK PER MBROJTJEN E KYCIT TE KEMBES

Mbrojtese per kycin e kembes bere nga material elastike ndihet e lehte, e rehatshme, duke mos mbajtur lageshti.

Projektuar per mbeshtetje dhe rehati me te madhe te kycit te kembes gjate ecjes, lojerave, stervitjes etj.

Llastik mbrojtes per kemben dhe kycin e kembes nga ndrydhja, per burra dhe gra me madhesi qe i pershtatet te gjitheve.

Bere nga materiale premium per nje pershtatje te persosur me gjatesi te rregullueshme.

I pershtatshem per personat qe kane demtuar kycin e kembes dhe po rikuperohen por edhe sportistet.


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: g23002 Kategori: ,
LLoji

Llastik

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat