, ,

Llastiqe Profesionale – Hunter in the Field


1,490L

LLASTIQE PROFESIONALE – HUNTER IN THE FIELD

Llastiqe me katapulte per nje gjueti profesionale.

Materiali i trupit eshte i bërë nga material aliazhi me cilësi të lartë.

Punim unik dhe i hollë , me kapje te rehatshme,  dhe nje performancë e jashtëzakonshme.

Dizajn i vogel kompakt  dhe  lehtë në mënyrë që të mund ta merrni me vete lehtesisht ne rastet e gjuetive.

Kjo pajisje eshte e shkelqyer per argetim ne natyre dhe gjueti si profesionist i vertete.

Lastiqet gjithashtu ju aftesojne ne  koordinimin e syve, duarve dhe  durimit.

Madhësia: Gjatësia totale: 13cm

Gjatësia e dorezës: 7cm

Gjerësia: 9cm

Pesha: 200g.

Mjet i përsosur për mbijetesë apo dhe per argetim  gjueti për të gjithë.

Mbërthimi i tij i mirë do t’ju lejojë të qëlloni më shumë dhe rrisni saktësinë duke zvogëluar lodhjen e duarve dhe kyçeve.

Karakteristika

Materiali: aliazh

Madhësia: Gjatësia totale: 13cm, Gjatësia e dorezës: 7cm, Gjerësia: 9cm

Me shirit gome

Pesha neto: 200g


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: 208038 Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat