,

Lunch Box me ngjyra – Per femije

Te ndryshme

  • Kuti ushqimi per femije.
  • Set kuti dhe shishe ne ngjyra te ndryshme.
  • Material plastike cilesore.

990L

LUNCH BOX ME NGJYRA – PER FEMIJE 

Dizajn shume interesant dhe i pershtatshem per femijet.

Me ndarje të veçantë për salcë, fruta,ushqime etj me kapak i cili parandalon rrjedhjen apo derdhjen e ushqimit.

Ajo gjithashtu vjen me ndarjen e lugës dhe pirunit.lunch box blerje online ibuy al

Ne paketim perfshihet nje gote, dizajni se ciles me  ju lejon të shërbeni pije të nxehtë ose të ftohtë që mund ta mbajë përmbajtjen të ngrohtë ose të ftohtë për rreth 2-3 orë.

Ideuar per  femijen tuaj, te cilit mund tja pergatisni vete ushqimin dhe pijen per ne kopesht apo shkolle.

 

 

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

SKU: i2010052 Kategori: ,
brands

Te ndryshme

color

Blue, Red, Rose

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat