,

Mac Eyeshadow – Nuanca per syte Mac For My Love

Mac

1,200L

MAC EYESHADOW – NUANCA PER SYTE MAC 

Nje palete shumengjyreshe me tone per syte.

Perfekte per plotesimin e make upit tuaj ditor apo ne raste te vecanta. 

Paleta ka pigmente me cilesi te larte qe perhapen shume lehte me ane te nje furce dhe qendrojne gjate.

Ngjyrat jane te ndryshme, dominojne nuancat e tokes .

Ngjyra mat dhe me shkelqim per kombinime te ndryshme.

Pershtaten mjaft mire me ngjyrat e stines dhe krijojne perzierje fantastike me njera-tjetren.

 


Bli lire dhe mire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010029 Kategori: ,
brands

Mac

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat