, ,

Mbajtese portative per kozmetiken tuaj – Bli Online

Te ndryshme

2,490L

MBAJTESE PORTATIVE PER KOZMETIKEN TUAJ 

Nese deshironi te sistemoni te gjitha produktet tuaja  kozmetike ne nje cante portative ky eshte organizuesi i duhur!

Mbrojini aksesoret nga pluhurat dhe demtimet, gjithashtu kurseni hapesiren ne shtepine tuaj.

Ka nje material shume rezistent dhe te qendrueshem. Dizajn perfekt per dhomen tuaj ku mbani produktet e make up dhe aksesoret e tjere.

E pajisur me tre rafte dhe nje mbajtese trasparente per vendosjen e produkteve kozmetike, kjo organizuese eshte ajo cka ju duhet. 

Nese deshironi ta merrni me vete , ua ofron dhe kete fale dorezes se saj.

Karakteristikat:

Cante organizuese per make upin tuaj.

E pajisur me tre rafte.

Organizues dhe per bizhuterite apo aksesore te tjere.

Praktike dhe rezistente. 

Pastrohet lehtesisht.

 


Bli mire dhe lire – Bli ne iBuy.al!

 

SKU: mbajtese-kozmetike Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat