, ,

Puder per konturimin e syve – Ben Nye – Produkte Online

Ben Nye

890L

PUDER PER KONTURIMIN E SYVE – BEN NYE

Puder Profesionale per konturimin e syve – Ben Nye

Puder mat per fytyren per konturim perfekt. Perdorni nje hije me te lehte per te theksuar syte tuaj. Mund ta aplikoni ne te gjithe fytyren tuaj per te siguruar jetegjatesine e make-up.
Funksionon per mrekulli ne lekure te mesme dhe te erret. Perdoreni ate per te fshehur rrathet e zinj, si nje thithes vaji dhe per ti dhene lekures tuaj nje shkelqim me te lehte.
Pelhurat jane perdorur per vite me rradhe ne fushen e kozmetikes profesionale per strukturen e tyre te bute dhe vlerat pozitive qe kane per lekuren.
SKU: puder-per-syte-ben-nye Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Ben Nye

LLoji

Puder

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat