, ,

Maske Fytyre e Presuar – Compressed Face Mask Bli Online


SPECIFIKAT

MASKE FYTYRE E PRESUAR

E testuar dermatologjikisht

E shendetshme, pa kimikate

Projektuar per te gjitha llojet e lekures

Paketim kompakt dhe i lehte

Fytyre e paster, e bute dhe plot shkelqim

90L

Maske Fytyre e Presuar – Compressed Face Mask Bli Online

Maske Fytyre e Presuar – Compressed Face Mask Bli Online

 • Maske per fytyren prej pambuku, e presuar
 • Dizanji i kompresuar siguron rehati dhe komoditet
 • I merrni kudo me vete, shume praktike
 • Pastron fytyren nga yndyra, mbetjet kozmetike dhe bakteret
 • Absorbuese dhe me fuqi te larte pastruese
 • Te testuara dermatologjikisht, te perbera nga pambuk 100% natyral, pa kimikate dhe shtresa kimike
 • Te ndertuara per te gjitha llojet e lekures dhe fytyres
 • Paketim kompakt, i lehte dhe i pershtatshem per tu marre edhe ne udhetime
 • Maska e kompresuar vendoset ne nje perberje te lengshme qe ka efekt kuarativ dhe pastrues per fytyren tuaj si qumeshti, mjalti, lengu i frutave apo perberjesh te tjera ushqyese
 • Maska merr formen e fytyres, vendoset ne lekure dhe mbahet derisa perberja te thahet 
 • Pas 10 -15 minutash mund ta lani fytyren
 • Ideale per nje fytyre te paster, te bute dhe te shendetshme
SKU: M-maske-fytyre e presuar Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Maske fytyre

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat