, , ,

Pasqyre me drite Led per make up

Te ndryshme

3,490L

PASQYRE ME DRITE LED PER MAKE UP

Materiali ekologjik miqësor i gradës së lartë me qëndrueshmëri më të lartë.

Dizajn i ri shume praktik në formë perfekte, jo vetem si pasqyre me drite LED por mund të përdoret gjithashtu për të ruajtur bizhuteri, pajisje personale,furca apo make up.

Përshtatet në shumicën e komodinave, tryezave dhe rafteve mbajtese.

Kjo pasqyrë dhe organizues me drita ju lejon të beni make upin ne mënyrë të përsosur në zona të errëta ose me ndriçim të dobët.

Me karikim USB sigurohet që mund të përdoret kudo.

Karikim nga power bank, laptop ose karikues makine, perfekt për shtëpi, zyrë, shkollë ose udhëtime.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Pasqyre me drite Led per make up Kategori: , , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat