,

EZ Organizer | Organizues per produktet kozmetike


  • Organizues per mbajtjen e produkteve kozmetike, bizhuterive etj.
  • Kursen hapesiren tuaj.
  • Me rrotullim 360 grade.
  • Zhvendoset lirisht.
  • Material plastik.

2,490L

EZ ORGANIZER PER PRODUKTET E MAKE UP

Organizatori EZ është një produkt per mbajtjen e make up-ve duke i mbajtur ato te sigurta nga demtimi apo konsumi, por edhe duke kursyer hapesiren ne dhomen tuaj.

Organizuesi per produktet kozmetike perbehet nga tre kate ku ju mund te vendosni produkte me madhesi edhe trashesi te ndryshme.

Ne te ju mund te mbani nje sasi te konsidueshme te produkteve kozmetike.

Paisja rrotullohet ne 360 grade ne momentin qe ju te mundeni t’i gjeni me lehtesi produktet tuaja.

Mbajtesja eshte e perbere prej materialit te plastikes e cila eshte 100 % e paster edhe pa asnje permbajtje toksike.

Ne te, ju, pervec make up mund te mbani edhe lloje te ndryshme te bizhuterive, aksesoreve etj.

SPECIFIKATez organizer mbajtes make up produkt online iBuy al

Perbehet nga tre kate me hapesira te ndryshme.

Rrotullohet deri ne 360 grade.

Gjendet ne ngjyre te zeze.

Produkti mban deri ne 150 produkte.

Kursen hapesiren tuaj.

Material plastike ABS.

Zhvendoset lirisht dhe puthitet mjaft mire me siperfaqen.

Porosit online ne iBuy.al dhe paguaj produktin ne dorezim.

SKU: EZ organizer Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Organizues make up

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat